Restaurace v hotelu U Kata Kutná Hora

Romantické večeře, místo pro firemní a rodinné oslavy či pestré sezónní gastro akce? Hotelová restaurace U kata – gastronomie na úrovni!

Restaurační část nabízí široký výběr z české kuchyně i specialit šéfkuchaře. Příjemně můžete posedět ve stylové středověké krčmě s kapacitou 50 míst či komornější zimní zahradě. V nabídce nápojů můžete vybrat z nabídky českých a zahraničních vín, destilátů a piva z pivovaru Pilsner Urquell.
Na přání můžeme uspořádat privátní nebo firemní oslavy od menšího počtu účastníků až po rezervování celé krčmy. Naše prostory jsou vhodné pro pořádání oslav narozenin, třídní sešlosti, svatby, firemní prezentace, ochutnávky vín, promoce, večírky pro zákazníky a firemní rauty. Na požádání Vám můžeme zajistit vystoupení kata Mydláře, šermíře doprovázené živou středověkou muzikou a Váš večer se promění v nezapomenutelný zážitek.

Fotografie restaurace

Součástí restaurace je salonek s kapacitou 40 míst s možností bezplatného připojení na internet pomocí Wi-Fi technologie, vhodný pro větší skupiny i jednotlivce, ale i zimní zahrádka s kapacitou 25 míst.
V letních měsících je otevřeno zahradní posezení o velikosti 60 míst.
Zavedený jídelní lístek zpestřujeme několikrát ročně víkendovými akcemi jako je letní grilování, tradiční Svatomartinské či zvěřinové hody a dalšími gastronomické události.

Co máme dnes k obědu?

Chcete si k nám zajít na oběd? Využijte našich výhodných obědových menu. Podívejte se, co máme dobrého.

Denní menu

Rezervovat stůl

Chci zarezervovat stůl v restauraci