Konference

Hotel U Kata v Kutné Hoře je ideální místo pro Váš kongres, meeting, firemní školení, teambuilding nebo společenské akce. Vybrat si můžete z prostor různých velikostí s variabilním uspořádáním, které budou kvalitním zázemím pro Vaši akci. K dispozici je hotelové parkoviště s kapacitou 40 míst. Samozřejmostí je internetové Wi-Fi připojení i technické vybavení konferenčních místností.

Součástí areálu Hotelu U Kata je samostatné konferenční centrum s kapacitou až 160 osob. Pro menší skupinky je vhodná školící místnost pro 33 osob nebo hotelový salonek s kapacitou až 40 osob. Konferenční a školící místnosti jsou vybaveny moderní prezentační technikou. Stylová středověká krčma, která je součástí hotelové restaurace, nabízí netradiční prostor pro neformální posezení a hostiny.

Pro každou firemní akci Vám rádi sestavíme individuální nabídku složenou dle Vašich přání a požadavků. Můžete využít široké nabídky služeb, které Hotel U Kata nabízí, počínaje komfortním ubytováním s bohatou snídaní formou bufetu, zajistíme Vám dále stravování ve formě servírovaného nebo rautového menu, případně coffee breaku. V neposlední řadě jsou Vám k dispozici služby hotelového wellness centra a nabízíme také možnost zajistit doprovodný program pro Vaši akci.

Dispozice konferenčních místností

Místnost Rozloha Rozměry Divadlo Škola U Tabule
Konferenční sál 150 m 25×6 160 110 90 70
Salónek 60 m 12×5 40 20 0 30
Školící místnost 50 m 10×5 40 33 21 21

 

Fotografie konferenčních prostor

Chci poptat konferenciOrganizace teambuildingů

Součástí správné firemní konference bývá i teambuilding. Nechce se vám vymýšlet zábava pro vaše kolegy? Nechte organizaci teambuildingu na nás.

Chci zorganizovat teambuilding