O hotelu

Hotel se nachází na okraji historického centra, v místech, kde ve středověku vedly městské hradby, jejichž část se dodnes zachovala i s tzv. Katovou brankou, jediným místem, kudy mohl mistr kat vcházet do města konat svou práci. Odtud také pramení název našeho zařízení – Hotel U Kata.
Jen pár minut chůze Vás dělí od míst, která byla pro svoji architektonickou krásu zapsána na seznam kulturního dědictví UNESCO (Vlašský dvůr, chrám sv. Barbory, Jezuitská kolej, Hrádek,…). Hotel prošel v roce 2010 celkovou rekonstrukcí a stal se nejkomplexnějším zařízením s nejširší nabídkou služeb v regionu. Na naše hosty čeká 40 stylově zařízených pokojů, poskytujících maximální komfort a pohodlí.

 • Konference

  Uspořádejte svou konferenci v příjemném prostředí nedaleko od Prahy. Disponujeme prostornými konferenčními prostory, velkými ubytovacími kapacitami i dobrým parkováním.

  Zjistit více
 • Ubytování

  Návštěvník hotelu má na výběr ze 43 komfortních pokojů. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem.

  Prohlédnout ubytování
 • Restaurace

  Naše restaurace je populární mezi hotelovými hosty i místními. Poznejte blíže naši kuchyni.

  Prohlédnout restauraci

Pobytové balíčky

Chcete se v našem hotelu ubytovat opravdu výhodně? Využijte některý z našich pobytových balíčků kombinující ubytování a služby. Balíčky jsou opravdu různorodé a každý si vybere.

Wellness

Přijďte si odpočinout a relaxovat do našeho hotelového wellness centra. Naši hosté mohou využít finské sauny, parní lázně a whirlpoolu. Dále rozmanité nabídky v podobě různých druhů masáží, koupelí, zábalů a kosmetických balíčků.

Chci se uvolnit

Proč se ubytovat u nás

Ideální poloha kousek od Prahy

Skvělá poloha – v příjemné dojezdové vzdálenosti od Prahy, navíc centrální umístění uprostřed České republiky vhodné pro uspořádání konferencí a školení různého druhu.

Originální a historické prostředí

Nejnavštěvovanější hotel v Kutné Hoře – stylově zařízené pokoje a interiér hotelu.

Vysoký standard ubytování

Kvalitní ubytování  s více než 20ti-letou tradicí v oboru a široká nabídka služeb. Výsledky opřené o výtečné hodnocení a doporučení hostů na Booking.com, Hotel.cz atd.

Dostatek parkovacích míst

Parkování zdarma. Díky umístění hotelu na okraji historického centra nás nemusíte složitě hledat a pohodlně zaparkujete na uzavřeném hotelovém parkovišti s více než 40 parkovacími místy.

Líbí se vám náš hotel?

Rezervovat ubytování