Rezervovat
cs

Svatby

Svatby

Plánujete svatbu?
Svatba je jedním z nejdůležitějších životních kroků. Postaráme se o Vaše pohodlí a poskytneme gastronomický servis dle Vašich požadavků, abyste si tento výjimečný den mohli užít bez starostí. Zařizování nechte na nás, protože svatby nás baví!

SVATBA PODLE VAŠICH PŘEDSTAV

Proberte svoji představu perfektní svatby s naší svatební koordinátorkou. Projděte si hotelové prostory a nasajte atmosféru, možná právě tady uspořádáte svatební hostinu. Připravíme Vám nabídku menu pro svatební hostinu i večerní raut (využijte možnost objednání degustační ochutnávky). Vyberte si výzdobu a dekorací svatebních stolů dle aktuálních trendů. Nechte si doporučit profesionální služby našich partnerů se kterými spolupracujeme. Společně s nimi jsme schopni pro Vás zajistit kompletní svatební servis.

Prostory pro Vaši svatební hostinu v hotelu U Kata

Vnitřní prostory restaurace

Vnitřní prostory nabízejí volbu dvou zajímavých interiérů, kde může Vaše svatební hostina probíhat. Stylová středověká krčma s masivními stoly a lavicemi anebo modrý salonek s kazetovým stropem.

Možnosti stolového uspořádání:
Středověká krčma – 90m², 50 osob
Salonek – 60m², 34 osob

Venkovní terasa

Ideální místo pro Vaši svatbu v letních měsících skýtá venkovní terasa s možností grilování.

Možnosti stolového uspořádání:
Terasa – 100m², 50 osob

Konferenční sál

Moderní konferenční sál využívaný především pro firemní akce se během krátké chvilky změní v ideální prostor pro Vaší svatební hostinu.

Možnosti stolového uspořádání:
Konferenční sál – 120m², 80 oosb

Ostatní lokace

Pro naše klienty rádi zajistíme vše potřebné pro realizaci svatebního obřadu a hostiny i mimo náš hotel. Připravili jsme pro Vás nabídku atraktivních lokalit v Kutné Hoře a okolí, vhodných pro Váš Velký den.


Kontakt

Ivana Berková
+420 774 507 099
svatby@khhotels.cz

Pobytové balíčky

 • Pivní relax
  Pivní relax

  od 2 450Kč

 • Královské wellness v Kutné Hoře
  Královské wellness v Kutné Hoře

  od 3 690Kč

Další pobytové balíčky

Novinky

 • Kostnice Kutná Hora - Sedlec
  Kostnice Kutná Hora - Sedlec

  Unikátní kostnice pod kostelem Všech svatých na hřbitově v Sedlci u Kutné Hory je vyzdobena téměř výhradně lidskými kostmi - ostatky celkem 40 000 zemřelých, pozůstatky morových epidemií a obětí husitských válek.

 • Bobová dráha
  Bobová dráha

  Bobová dráha je umístěna ve sportovním areálu Klimeška. Dráha je unikátně položena na třech svazích a svou délkou 1565 m je nejdelší v České republice a druhá nejdelší v Evropě, převýšení dráhy je 42 m.

 • Zámek kačina
  Zámek kačina

  Zámek Kačina patří mezi nejvýznamnější stavby empírové architektury v Česku. Nachází se v katastru obce Svatý Mikuláš, při silnici do Nových Dvorů, zhruba 6,5 km severovýchodně od okresní Kutné Hory.