Rezervovat
cs

Svatby

Svatby

Plánujete svatbu?
Svatba je jedním z nejdůležitějších životních kroků. Postaráme se o Vaše pohodlí a poskytneme gastronomický servis dle Vašich požadavků, abyste si tento výjimečný den mohli užít bez starostí. Zařizování nechte na nás, protože svatby nás baví!

SVATBA PODLE VAŠICH PŘEDSTAV

Proberte svoji představu perfektní svatby s naší svatební koordinátorkou. Projděte si hotelové prostory a nasajte atmosféru, možná právě tady uspořádáte svatební hostinu. Připravíme Vám nabídku menu pro svatební hostinu i večerní raut (využijte možnost objednání degustační ochutnávky). Vyberte si výzdobu a dekorací svatebních stolů dle aktuálních trendů. Nechte si doporučit profesionální služby našich partnerů se kterými spolupracujeme. Společně s nimi jsme schopni pro Vás zajistit kompletní svatební servis.

Prostory pro Vaši svatební hostinu v hotelu U Kata

Vnitřní prostory restaurace

Vnitřní prostory nabízejí volbu dvou zajímavých interiérů, kde může Vaše svatební hostina probíhat. Stylová středověká krčma s masivními stoly a lavicemi anebo modrý salonek s kazetovým stropem.

Možnosti stolového uspořádání:
Středověká krčma – 90m², 50 osob
Salonek – 60m², 34 osob

Venkovní terasa

Ideální místo pro Vaši svatbu v letních měsících skýtá venkovní terasa s možností grilování.

Možnosti stolového uspořádání:
Terasa – 100m², 50 osob

Konferenční sál

Moderní konferenční sál využívaný především pro firemní akce se během krátké chvilky změní v ideální prostor pro Vaší svatební hostinu.

Možnosti stolového uspořádání:
Konferenční sál – 120m², 80 oosb

Ostatní lokace

Pro naše klienty rádi zajistíme vše potřebné pro realizaci svatebního obřadu a hostiny i mimo náš hotel. Připravili jsme pro Vás nabídku atraktivních lokalit v Kutné Hoře a okolí, vhodných pro Váš Velký den.


Kontakt

Ivana Berková
+420 774 507 099
svatby@khhotels.cz

Pobytové balíčky

 • Pivní relax
  Pivní relax

  od 2 025Kč

 • Královské wellness v Kutné Hoře
  Královské wellness v Kutné Hoře

  od 2 960Kč

Další pobytové balíčky

Novinky

 • Předvánoční sleva
  Předvánoční sleva

  Hotel U Kata naděluje už před Vánoci ;) Přijeďte si odpočinout a využijte 10% slevu na pobytové balíčky v termínu 10.12. - 23.12.2017. Těšíme se na Vás.

 • Svatomartinské hody
  Svatomartinské hody

  Milí hosté, Svatomartinské hody jsou v plném proudu a husí speciality pro Vás budeme mít připravené až do 19.11.2017. Tak neváhejte a přijďte si pochutnat do naší hotelové restaurace U Kata. Doporučujeme rezervaci místa na tel. +420 321 406 096. Těšíme se na Vás.

 • Výstava Jitka Jelínková: Rekapitulace
  Výstava Jitka Jelínková: Rekapitulace

  28.10.2017 máte poslední možnost nahlédnout na osobitou portrétní tvorbu akademické malířky Jitky Jelínkové v Tylově domě v Kutné Hoře. Výstava trvá již od 9.9.2017, avšak právě 28.10. si můžete poslechnout komentovanou prohlídku.